Засідання загальношкільного батьківського комітету

/Files/images/bat_zbori/DSC05821.JPG
Організатор:
Директор закладу
Дата початку:
04.02
Дата завершення:
04.02
Час початку:
17:00
Місце проведення заходу:
НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3"
Опис:

Відбулося чергове засідання загальношкільного батьківського комітету. В роботі засідання взяли участь: медична сестра Жебка Т.О. з питання проведення профілактичних заходів щодо запобігання захворюваності дітей; практичний психолог Ніколенко Н.І. з питання профілактичної роботи по попередженню проявів суїцидальної поведінки, насилля та жорстокості в учнівському середовищі; соціальний педагог Дорошенко Є.С. - надання соціальних пільг для дітей згідно чинного законодавства України.

Директор закладу Свічкарьова І.Б. довела до присутніх інформацію про організацію харчування учнів 1-4 класів у ІІ семестрі, забезпечення підручниками учнів 4,7 класів, про зміни до структури навчального року та роль батьківської громадськості в контексті розвитку сучасної школи.

З числа присутніх членів батьківського комітету відкритим голосуванням було обрано представників батьківської громадськості до ради школи. Всім присутнім було надано фінансовий звіт про використання благодійних батьківських внесків, цю ж інформацію розміщено на сайті школи.