Концепція КЗ " НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради"

І. Вихідні положення Концепції

Освіта XXI століття - це освіта для людини. Її стрижень - розвиваюча, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна досамоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв'язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.

XXI століття - це час переходу до високотехнологічного інформаційного суспільства, у якому якість людського потенціалу, рівень освіченості і культури всього населення набувають вирішального значення для економічного і соціального поступу країни. Інтеграція і глобалізація соціальних, економічних і культурних процесів, які відбуваються у світі, перспективи розвитку української держави на найближчі два десятиліття вимагають глибокого оновлення системи освіти, зумовлюють її випереджувальний характер.

Реалізація стратегічних напрямів розвитку освіти передбачає розвиток і вдосконалення діяльності навчальних закладів всіх ланок освіти.
Розроблення Концепції розвитку НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3» (далі - Концепції) спричинене необхідністю розв’язання завдань, що постали перед закладом в контексті загальнодержавних процесів реформування системи освіти, піднесення її рівня до вимог європейських стандартів та забезпечення рівного доступу громадян до здобуття якісної освіти.

Завантажити

Кiлькiсть переглядiв: 618

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.