Підписатися на RSS

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Комунальний заклад «Ліцей №1 Долинської міської ради» розташований за юридичною адресою: 28500, Кіровоградська область, м. Долинська, вул. Ольгерда Бочковського, 13, тел. 8(05234) 3-18-54; електронна адреса:dnvk3@ukr.net. Навчання у школі відбувається у дві зміни: І зміна (початкова школа) з початком занять о 8.00 год. ; ІІ зміна(середня та старша школа) о 11.20 год.

Адміністрація закладу вживає заходів щодо покращення матеріально –технічних засобів, планує у Стратегії та річному плані закладу заходи щодо утримання будівлі, приміщення. У закладі проводиться аналіз матеріально-технічного стану території та приміщень. Директор закладу ініціює вивчення потреб (анкетування батьків, педагогів, внутрішня інвентаризація). Школа збудована словацькими будівельниками у 1992 році. У 2017 р. заклад визнаний опорним у районі, до якого приєднано чотири філії: Марфівська філія І-ІІ ступенів, Богданівська І ступеня, Варварфвська філія І-ІІ ступенів, Новогригорівська Друга І-ІІ ступенів. На 2023-2024 навчальний рік залишилися Марфівська філія І-ІІ ступенів та Богданівська філія І ступеня.
Школа, як опорний заклад, має достатню матеріально-технічну базу для надання якісних освітніх послуг:
На 01.09.2023 року у закладі наявне таке комп’ютерне обладнання: персональних комп’ютерів – 37 (термін придбання понад 5 років -26 шт), ноутбуків - 30, планшетів - 2, класи із проєкторами та інтерактивними дошками 7, класи з засобами візуалізації (без інтерактиву) – 8, мультимедійних проекторів – 18, телевізорів – 15, принтерів – 20.
Спортивних залів у школі – 3, кабінетів – 18 (фізики, хімії, біології, географії, історії, музики, образотворчого мистецтва, математики – 2, комп’ютерні класи – 3, англійської мови – 4, кабінет технічних засобів, трудового навчання), їдальня – 1 (оновлений харчоблок: придбано 2 холодильники, одна морозильна камера, бойлер, два котли, дві жарові шафи й два відсіки, дві плити на 6 конфорок, одна плита на 4 конфорки, 3 столи, один марміт, одна електрична пательня, один електричний кип'ятильник, одна електро м'ясорубка, овочерізка, планетарний тістоміс), внутрішні вбиральні – 14 (з них у 3-х – капітальний ремонт відповідно до державних вимог нового санітарного регламенту), актова зала на 270 посадкових місць, кабінет практичного психолога, ресурсна кімната для дітей з ООП, медичний кабінет, спортивні майданчики (в тому числі зі штучним покриттям), створене нове освітнє середовище нової української школи, постійно оновлюється дизайн школи, створено зони відпочинку для здобувачів освіти.
Заклад підключений до мережі Інтернету, наявні 25 відеокамер, для забезпечення безпечного освітнього середовища, встановлена та функціонує система пожежної сигналізації.
У 2017 році завершено капітальний ремонт покрівлі та ремонт 2-х спортивних залів.
З метою створення сучасного освітнього простору та оновлення матеріально-технічної бази закладу освіти та філій директором закладу подано проєкт кошторису на суму 3456000, який передбачає ряд заходів щодо оновлення освітнього середовища у 2021-2022 н.р.:
1. Створення зовнішнього освітнього середовища:
- встановлення огорожі навколо закладу;
- встановлення спортивного майданчика;
- проведення капітального ремонту робіт фасаду закладу та відмощення навколо будівлі;
- заміна блоків вхідних дверей закладу, в тому числі вхід до початкової школи;
2. Пропозиції щодо покращення функціонування харчоблоку:
- придбання промислового кухонного комбайну для приготування страв по Є. Клопотенку;
- придбання виробничих столів для приготування страв;
- придбання миючих засобів для миття посуду; інвентарю для прибирання харчоблоку;
3. Придбання дезінфікуючих та миючих засобів для дотримання санепідрежиму:
- миючий засіб для миття рук;
- антисептичний засіб;
- дезінфікуючі засоби (хлорантоін, хлорне вапно);
- миючі та захисні засоби для прибирання території
4. Проведення капітального ремонту туалетних кімнат на початковій школі.
5.Часткове здійснення поточного ремонту опалювальної системи:
- часткова заміна опалювальних труб, які не підлягають ремонту;
6. Придбання (оновлення) учнівських парт та стільців для здобувачів освіти у кількості 150 шт.
7. Часткова заміна дверей у класних кімнатах та кабінетах у кількості 5 шт.
8. Придбання оргтехніки для якісного здійснення освітнього процесу:
- придбання повного обладнання для кабінету фізики №2 (мультимедійний комплекс, принтер, лабораторне обладнання);
- придбання ноутбуків для вчителів історії, української мови та літератури, англійської мови вчителів художньо- естетичного циклу ; телевізорів Плазма для учнів, які будуть навчатися у 5-х класах в наступному навчальному році;
- придбання ноутбуків для бібліотеки – (2 шт.) та принтеру – 1 шт. Для створення інформаційного простору;
9. Придбання матеріалів для проведення поточного ремонту у закладі.
На території школи облаштовано майданчики для заняття спортом та фізичної активності. Окремого майданчика для учнів початкової школи, що відповідає віковим особливостям, немає.
У школі, класні кімнати для здобувачів освіти 1-4 класів, розташовані в окремому крилі школи. Туалетні кімнати для початкової школи внутрішні з перегородками, але не з закритими кабінками, знаходяться у корпусі для початкової школи, тому є непрохідними, відокремленими та недоступними для користування здобувачами освіти інших вікових груп.
У закладі навчальні приміщення не розміщені в цокольних та підвальних приміщеннях.
У закладі ґанок будівлі не має безпечного неслизького покриття з рельєфним маркуванням (що складає загрозу у зимовий період), є поручні вздовж сходів.
У закладі забезпечене контрастне, рельєфне маркування на стінах та підлозі; контрастне маркування ділянки поручня, які відповідають першій та останній сходинці маршу. Маркування контрастними лініями пішохідних зон в умовах пандемії, візуалізація призначення приміщень, вказівники виходів, наявні у закладі.
Всі приміщення закладу є загальнодоступними та відсутні захаращення коридорів, рекреацій, міжсходових клітин.
Висновок освітнє середовище приміщення і територія закладів є безпечними та комфортними для навчання та праці, такої ж думки притримуються педагоги, батьки та учні (опитування). Усі навчальні приміщення використовуються в освітньому процесі раціонально. На першому поверсі закладу знаходиться фоє, де наявні інформаційні стенди з розкладом уроків та інформацією для батьків. Є медичний кабінет, окремі приміщення: їдальня та спортивні зали з роздягальними (окремо для хлопчиків і дівчат).
Навчальні кабінети для учнів початкової школи відокремлені від базової школи.

Паспорт комунального закладу "Долинський опорний заклад загальної середньої освіти - гімназія І-ІІІ ступенів №3 Долинської ради">>>>>

Кiлькiсть переглядiв: 569

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.