Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

/Files/images/6eb4b1a8ed68214ae7a4c86692674e4d_M.jpg

Про затвердження положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах

Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти в КЗ "Навчально-виховний комплекс “Долинська гімназія— загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No3 Долинської районної ради”>>>>>

ПРАВО НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ МАЮТЬ УЧНІ:

 • які за станом здоров'я не можуть відвідувати навчальний заклад;
 • яким необхідно пройти лікування у лікувальному закладі більше одного місяця;
 • які не встигають протягом двох років навчання у школі І ступеня;
 • які потребують корекції фізичного та (або) розумового (психічного) розвитку.

ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ Є:

 • витяг обласної ПМПК чи довідки ЛКК зі вказаним захворюванням;
 • заяви батьків або осіб, що їх замінюють з проханням забезпечити індивідуальну форму навчання для їхньої дитини (додаток 1);
 • клопотання до відділу освіти, молоді та спорту РДА про організацію індивідуального навчання (додаток 2);
 • свідоцтво про народження дитини;
 • якщо дитина з інвалідністю: копія інвалідності та копія форми реабілітації інвалідів;
 • погодження (наказ) відділу освіти, молоді та спорту РДА про організацію індивідуальної форми навчання;
 • наказ директора навчального закладу ( з розподілом годин), (додаток 3);
 • навчальні плани затверджені директором школи та погоджені відділом освіти;
 • розклад уроків погоджений батьками та затверджений директором навчального закладу.
Додаток 1

Зразок заяви батьків

Директору

КЗ «Ліцей №1

Долинської міської ради»

Свічкарьовій І.Б.

Прокопенко Наталії Сергіївни

м.Долинська, в.Нова 44/33

(№ т. ________)

Заява

Прошу зарахувати мого сина Прокопенка Ярослава Сергійовича 2014 р.н. на індивідуальну форму навчання з 01.09.2022 по 31.05.2023 навчальний рік відповідно до рішення обласної ПМПК/довідки ЛКК від _____ №_____ .

До заяви додаю документи: витяг обласної ПМПК/довідки ЛКК; кс. свідоцтва про народження дитини; кс. посвідчення про інвалідність (якщо дитина з інвалідністю); кс. програми реабілітації інваліда (якщо дитина з інвалідністю),

Відповідальність за збереження життя та здоров’я дитини під час навчально-виховного процесу беру на себе. Заняття з моїм сином прошу проводити вдома/на базі * Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст № __.

20.08.2022 (підпис) Прокопенко Н.С.

*Пояснення: індивідуальна форма навчання передбачає навчальний процес вдома, тому діти не повинні знаходитись в класному середовищі, окрім шкільних, позакласних та масових заходів.

КІЛЬКІСТЬ ГОДИН
Кількість годин для організації індивідуального навчання відповідно до кількості предметів інваріантної частини навчального плану визначається наказом директора та затверджується відповідним органом управління освітою (згідно з довідкою ЛКК): 1-4-ті класи - 5 годин на тиждень на кожного учня; 5-9-ті класи - 8 годин на тиждень на кожного учня; 10-12-ті класи - 12 годин на тиждень на кожного учня за умови виконання вимог Державного стандарту початкової загальної освіти, Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти. Кількість годин для організації індивідуального навчання учнів, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, відповідно до кількості предметів інваріантної складової навчального плану за умови виконання вимог Державного стандарту загальної середньої освіти та Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, визначається наказом директора навчального закладу, затверджується відповідним органом управління освітою і становить (згідно з довідкою ПМПК): 1-4-і кл. - 10 год. на тиждень на кожного учня; 5-9-і кл. - 14 год. на тиждень на кожного учня; 10-12-і кл. - 16 год. на тиждень на кожного учня.

КІЛЬКІСТЬ ГОДИН ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ ВІДПОВІДНО ДО КІЛЬКОСТІ ПРЕДМЕТІВ ІНВАРІАНТНОЇ ЧАСТИНИ НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ НАКАЗОМ ДИРЕКТОРА ТА ЗАТВЕРДЖУЄТЬСЯ ВІДПОВІДНИМ ОРГАНОМ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ (ЗГІДНО З ДОВІДКОЮ ЛКК):

 • 1-4-ті класи - 5 годин на тиждень на кожного учня;
 • 5-9-ті класи - 8 годин на тиждень на кожного учня;
 • 10-12-ті класи - 12 годин на тиждень на кожного учня за умови виконання вимог

Державного стандарту початкової загальної освіти, Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Кількість годин для організації індивідуального навчання учнів, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, відповідно до кількості предметів інваріантної складової навчального плану за умови виконаннявимог Державного стандарту загальної середньої освіти та Державного стандартупочаткової загальної освіти для дітей, які потребують корекції фізичногота (або) розумового розвитку, визначається наказом директора навчального закладу,затверджується відповідним органом управління освітою і становить (згідноз довідкою ПМПК):

 • 1-4-і кл. - 10 год. на тиждень на кожного учня;
 • 5-9-і кл. - 14 год. на тиждень на кожного учня;
 • 10-12-і кл. - 16 год. на тиждень на кожного учня.
Кiлькiсть переглядiв: 455

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.