Олімпіади, конкурси,МАН>>>>>

/Files/images/82279921_523477161851724_4239939341779992576_n.jpg

2019-2020 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД ТА КОНКУРСІВ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

Ученицю 11-А класу Аліну Пасічник - переможця ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, вчитель Толмач Н.І.
з фізики: - дипломи ІІ ступеня: Коваленко Едуард, учень 11 класу та Бірчин Владислав, учень 9 класу (вчитель Ласкурик П.В.); - дипломи ІІІ ступеня: Василенко Злата, учениця 9 класу, Совгиря Анна, учениця 8 класу (вчитель Ласкурик П.В.), Скопець Макар, учень 10 класу (вчитель Колісник В.О.).
- історії: ІІ місце, Крещук Богдан, учень 11-В класу (вчитель Козова В.О.);
- української мови та літератури: ІІІ місце, Пасічник Аліна, учениця 11-А класу (вчитель Толмач Н.І.); - конкурс ім. П.Яцика: І місце, Ткачук Дмитро, учень 3-А класу (вчитель Удовиченко О.Л.); І місце, Пасічник Аліна, учениця 11-А класу (вчитель Толмач Н.І.);
- конкурс ім. Т.Шевченка: І місце, Пасічник Аліна, учениця 11-А класу; І місце, Татарінова Олександра, учениця 7-Б класу (вчитель Толмач Н.І.);
- біології: ІІ місце, Карпенко Катерина, учениця 9-Б класу; ІІІ місце, Триняк Лілія, учениця 8-А класу (вчитель Бондаренко Е.Е.); ІІІ місце, Чайка Вікторія, учениця 10-А класу (вчитель Коваль Р.М.);
- математики: ІІІ місце, Скопець Макар, учень 10-А класу (вчитель Чумаченко С.В.); ІІІ місце, Коваленко Едуард, учень 11-А класу (вчитель Бурлаченко О.В.)
- інформаційних технологій: - І місце, Коваленко Едуард, учень 11-А класу та Шепеленко Дмитро, учень 10-А класу; -ІІ місце Мартинюк Дар’я, учениця 11-Б класу, Казаку Нікіта, учень 9-В класу ; - ІІІ місце Крайнєв Максим, учень 10-А класу.
астрономії: - ІІ місце, Вахніченко Дмитро та Коваленко Едуард, учні 11-А класу (вчитель Ласкурик П.В.); - ІІ місце, Скопець Макар, учень 10-А класу (вчитель Колісник В.О.)
- правознавство: ІІІ місце, Казанцева Олександра, учениця 9-Б класу (вчитель Триняк Т.В.);
- географія: ІІІ місце, Бірчин Владислав, учень 9-В класу, Чайка Вікторія, учениця 10-А класу (вчитель Ковальчук М.М.);
- англійська мова: ІІ місце, Бугрімова Анна, учениця 9-Б класу (вчитель Антіпець Т.В.), ІІІ місце, Олійник Єлизавета, учениця 11-А класу (вчитель Козельчук М.М.);
- німецька мова: ІІІ місце, Бугрімова Анна, учениця 9-Б класу (вчитель Жернова Т.М.)

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсів та олімпіад з базових дисциплін:

- з інформаційних технологій: І місце – Тупота Артем, учень 8 класу, І місце – Безщасний Сергій, учень 9 класу, ІІ місце – Казаку Нікіта, учень 9 класу, ІІІ місце – Бірчин Владислав, учень 9 класу, І місце – Шепеленко Дмитро, учень 10 класу, ІІІ місце – Крайнєв Максим, учень 10 класу, І місце – Мартинюк Дарія та Коваленко Едуард, учні 11 класу, вчитель Карявка С.С;
- з географії: Будько Ольга - І місце, учениця 11 класу, Чайка Вікторія - І місце, учениця 10 класу, Бірчин Владислав - І місце, учень 9 класу, Мошна Анна - ІІ місце, учениця 11 класу, вчитель Ковальчук М.М.; І місце - Приблуда Альона, учениця 8 класу, Кулинич Анна - ІІ місце, учениця 8 класу, вчитель Тарасова І.А.
- правознавства: 9 клас: Казанцева Олександра – І місце, Карпенко Катерина – ІІ місце, вчитель Триняк Т.В.; 10 клас: Гребенюк Альона - І місце, Бадія Теона - ІІ місце, вчитель Триняк Т.В.; 11 клас: Матринюк Дарія - І місце, Олійник Єлизавета – ІІІ місце, вчитель Триняк Т.В.;
- англійської мови: 8 клас: Кулинич Анна – І місце, Іващенко Ангеліна – ІІ місце, вчитель Москалець Л.І., Богащенко Прохор – ІІІ місце, вчитель Козельчук М.М.; 9 клас: Бугрімова Анна – І місце, Капканець Руслана – ІІІ місце, вчитель Антіпець Т.В.; 10 клас: Вітряк Поліна – І місце, вчитель Шеремет Т.В.; 11 клас: Ніколенко Мілан – І місце, Олійник Єлизавета – І місце, вчитель Козельчук М.М.
- з біології: 8 клас: Кулинич Анна - І місце, Триняк Лілія - ІІ місце, вчитель Бондаренко Е.Е; 9 клас: Карпенко Катерина - І місце, Василенко Злата - ІІІ місце, вчитель Бондаренко Е.Е; 10 клас: Чайка Вікторія - ІІ місце, вчитель Коваль Р.М; 11 клас: Прохач Іван та Микитенко Юрій - ІІ місце, Вахніченко Дмитро - ІІІ місце, вчитель Бондаренко Е.Е;
- з трудового навчання: 9 клас: Юренко Анастасія – І місце, вчитель Господарюк-Шпук І.В; 10 клас: Армінен Карина - І місце, вчитель Господарюк-Шпук І.В.
з хімії: 7 клас І місце - Коваль Дар'я, вчитель Коваль Р.М; 8 клас ІІ місце - Литвин Єлизавета, вчитель Коваль Р.М; 10 клас ІІ місце - Скопець Макар,вчитель Дорошенко Л.М; 11 клас І місце - Прохач Іван, ІІ місце - Прокопенко Валентина , вчитель Дорошенко Л.М;
- з німецької мови: 8 клас І місце - Литвин Єлизавета, І місце - Серафімова Анна, ІІ місце – Ромащенко Марина вчитель Жернова Т.М., 9 клас І місце - Бугрімова Анна,ІІ місце – Волошина Альона , ІІ місце – Алхімова Крістіна, вчитель Жернова Т.М.
- з математики: І місце - Ремінна Вікторія (6-А клас), ІІ місце - Іващенко Анна (6-А клас), ІІ місце - Гаврилюк Ірина (6-Аклас), вчитель Олійник Т.М; І місце - Алєйнік Богдан (7 - А клас), ІІ місце - Самородченко Владислав (7-А клас), ІІІ місце - Цатурян Артем (7-А клас), вчитель Тороп Л.П; І місце - Совгиря Анна (8-А клас), І місце Скопець Макар (10-А клас), ІІ місце - Кулинич Анна (8-А клас), ІІ місце Шепеленко Дмитро (10-А клас), ІІІ місце Коломойцев Андрій (10-А клас), ІІІ місце Милимко Іван та Бадіченко Богдан (8-А клас), вчитель Чумаченко С.В; І місце - Коваленко Едуард (11-А клас), ІІ місце - Вахніченко Дмитро (11-А клас), ІІІ місце - Безщасний Сергій (9-А клас), ІІІ місце - Дикалов Володимир (9 - А клас), вчитель Бурлаченко О.В;
- з інформатики: І місце - Коваленко Едуард (11-А клас), ІІ місце – Мартинюк Дарія (11-Б клас), І місце – Шепеленко Дмитро (10-А клас), ІІ місце – Крайнєв Максим (10-А кас), І місце – Безщасний Сергій (9-А клас), ІІ місце – Бірчин Владислав та Казаку Нікіта (9-В клас), вчитель Карявка С.С.
- з фізики: Алєйніка Богдана учня 7-А класу (ІІІ місце), Скопця Макара учня 10-А класу (І місце), Шепеленко Дмитра учня 10-А класу (ІІ місце) та вчителя Колісника Василя Олександровича; Совгирю Анну ученицю 8-А класу (І місце), Василенко Злату ученицю 9-А класу (І місце), Бірчина Владислава учня 9-В класу (ІІ місце), Безщасного Сергія учня 9-А класу (ІІІ місце), Коваленка Едуарда учня 11-А класу (ІІ місце), Горгуля Тимура учня 11-А класу (ІІІ місце) та вчителя Ласкурика Павла Васильовича;
- з української мови та літератури: Левшук Вероніку ученицю 7-Б класу (І місце), Мотуз Анну ученицю 7-А класу (ІІ місце), Гриценко Софію ученицю 7-Б класу (ІІІ місце), Пасічник Аліну ученицю 11-А класу (І місце), Будько Ольгу ученицю 11-Б класу (ІІ місце) та вчителя Толмач Наталію Іванівну; Кулинич Анну ученицю 8-А класу (І місце), Совгирю Анну ученицю 8-А класу (ІІ місце), Гребенюк Альону ученицю 10-А класу (І місце) та вчителя Гаврилюк Інну Костянтинівну; Казанцеву Олександру ученицю 9-Б класу (ІІ місце) та вчителя Малагу Анжеліку Юріївну.
- з історії: Кулинич Анну (ученицю 8-А класу) - І місце, Совгирю Анну (ученицю 8-А класу) - ІІ місце, Іващенко Ангеліну (ученицю 8-А класу) - ІІІ місце та вчителя Триняк Тетяну Володимирівну; Дикалова Володимира (учня 9-А класу) - ІІІ місце та вчителя Стефанюк Світлану Миколаївну; Крещука Богдана (учня 11-В класу) - І місце та вчителя Козову Валентину Олександрівну;
- з XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика: Каплунову Анастасію (ученицю 5-Б класу) - І місце, Куксенко Кароліну (ученицю 5-Б класу) - ІІ місце та вчителя Крайнєву Наталію Володимирівну; Попач Василину (ученицю 6-А клас) - ІІ місце, Ремінну Вікторію (ученицю 6-А класу) - ІІІ місце, Казанцеву Олександру (ученицю 9-го класу) - ІІ місце та вчителя Малагу Анжеліку Юріївну; Мотуз Анну (ученицю 7-А класу) - ІІІ місце, Левшук Вероніку (ученицю 7-Б класу) - ІІІ місце, Пасічник Аліну (ученицю 11-А класу) - І місце, Будько Ольгу (ученицю 11-Б класу) - ІІ місце та вчителя Толмач Наталію Іванівну; Кулинич Анну (ученицю 8-А класу) - ІІ місце, Гребенюк Альону (ученицю 10-А класу) - І місце, Армінен Каріну (ученицю 10-А класу) - ІІ місце та вчителя Гаврилюк Інну Костянтинівну; Ткачука Дмитра (учня 3-А класу) - І місце, Армінен Марину (ученицю 3-А класу) - ІІІ місце та вчителя Удовиченко Олену Леонідівну.

2018-2019 н.р.

/Files/images/1.png

Вітаємо переможця Всеукраїнської інтернет-олімпіади (м. Київ) з інформаційних технологій учня 11-б класу Паламарюка Максима (ІІ абсолютне місце) та його вчителя Карявку Сергія Сергійовича.

/Files/images/olmpadi/50913084_302473717285404_5770868893862068224_n.jpg

З 12 січня розпочався ІІІ (обласний) етап учнівських олімпіад та конкурсів з базових дисциплін.

Тож вітаємо учнів-переможців та їх вчителів - наставників:

- з астрономії: учня 11-б класу Паламарюка Максима (ІІ місце) та вчителя фізики і астрономії Ласкурика Павла Васильовича;

/Files/images/olmpadi/50875297_302472340618875_3229610403507994624_n.jpg

- з історії: учня 8-а класу Дикалова Володимира (ІІІ місце) та вчителя історії Стефанюк Світлану Миколаївну; учня 10-в класу Крещука Богдана (ІІ місце) та вчителя історії Козову Валентину Олександрівну;

/Files/images/olmpadi/51416331_302472387285537_8470335644185395200_n.jpg

- з математики: учня 11-б класу Паламарюка Максима (І місце), учня 9-а класу Шепеленка Дмитра (ІІ місце), ученицю 7-а класу Совгирю Анну (ІІ місце) та вчителя математики Чумаченко Світлану Володимирівну;

/Files/images/olmpadi/51210384_302472477285528_3705738439149223936_n.jpg

- з конкурсу ім. Т.Шевченка: ученицю 6-б класу Татарінову Олександру (І місце), ученицю 10-а класу Пасічник Аліну (І місце) та вчителя української мови та літератури Толмач Наталію Іванівну.

/Files/images/olmpadi/50773189_302472540618855_5152079877351931904_n.jpg

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу проектів "Мої права - моє життя" Косінську Анну (10-А клас), Олійник Єлизавету (10-А клас), Плотніцьку Ярославу (10-А клас) - вчитель Триняк Т.В.( проект "Правовий тренінг "Споживач - король ринку")

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсів та олімпіад з базових дисциплін:

- української мови та літератури: Кулинич Анну (7 - А клас) - І місце, Приблуду Альону (7 - А клас) - ІІІ місце, Гребенюк Альону (9 - А клас) - ІІ місце, вчитель Гаврилюк І.К. Пасічник Альону (10 - А клас) - ІІ місце, вчитель Толмач Н.І.

- фізики: Совгирю Анну (7 - А клас) - І місце, Бадіченка Богдана (7 - А клас) - ІІ місце,Тупоту Артема (7 - А клас) - ІІІ місце, Василенко Злату (8 - А клас) - І місце, Безщасного Сергія (8 - А клас) - ІІІ місце, Коваленка Едуарда (10 - А клас) - І місце, Горгуля Тимура ( 10 - А клас) - ІІ місце, Паламарюка Максима (11 - Б клас) - І місце, Барабана Назара (11 - Б клас) - ІІ місце, Ілляшова Іллю (11 - Б клас) - ІІІ місце, вчитель Ласкурик П.В.; Нетесаного Владислава (9 - А клас) - І місце, Скопця Макара (9 - А клас) - ІІ місце, Крайнєва Максима (9 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Колісник В.О.;

- історії: Дикалова Володимира (8 - А клас) - І місце, вчитель Стефанюк С.М., Крещука Богдана (10 - В клас) - І місце, Прохача Івана ( 10 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Козова В.О., Коваль Анастасію ( 11 - А клас) - І місце, вчитель Триняк Т.В.

- конкурсу ім. Т. Шевченка: Попач Василину (5-А клас) - ІІ місце, вчитель Малага А.Ю.; Татарінову Олександру (6-Б клас) - І місце, Мотуз Анну (6 - А клас) - ІІ місце, Пасічник Аліну (10 - А клас) - І місце, Будько Ольгу (10 - Б клас) - ІІ місце, вчитель Толмач Н.І.; Совгирю Анну (7 - А клас) - І місце, Кулинич Анну (7 - А клас) - ІІ місце, Армінен Карину (9 А клас) - ІІІ місце, вчитель Гаврилюк І.К.; Безщасного Сергія (8 - А клас) - І місце, вчитель Крайнєва Н.В.;
- математики: Алєйніка Богдана ( 6 - А клас) - І місце, Василенка Івана (6 - А клас) - ІІ місце, Цатуряна Артема (6 - А клас) - ІІ місце, Карасьова Максима (6 - А клас) - ІІІ місце,вчитель Тороп Л.П.; Совгирю Анну ( 7 - А клас) - І місце,Кулинич Анну (7 - А клас) - ІІ місце, Милимка Івана (7 - А клас) - ІІІ місце, Бадіченка Богдана (7 - А клас) - ІІІ місце, Шепеленка Дмитра (9 - А клас) - І місце, Скопця Макара (9 - А клас) - ІІІ місце, Паламарюка Максима (11 - Б клас) - І місце, Ілляшова Іллю (11 - Б клас) - ІІ місце, Барабана Назара (11 - Б клас) - ІІІ місце, вчитель Чумаченко С.В.; Дикалова Володимира (8 - А клас) - І місце, Безщасного Сергія ( 8 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Бурлаченко Т.М.; Вахніченка Дмитра ( 10 - А клас) - ІІІ місце, Горгуля Тимура (10 - А клас) - ІІІ місце, вчитель Бурлаченко О.В.;
- німецької мови: Алхімову Крістіну (8 - Б клас) - І місце, Волошину Альону ( 8 - Б клас) - ІІ місце, Коваль Марію (9 - В клас) - ІІ місце, Коваль Валерію (10 - Б клас) - ІІ місце, вчитель Жернова Т.М.
- конкурсу ім. П.Яцика: Коржіневську Поліну (3-А клас) - ІІІ місце, вчитель Сіденко Т.І.; Чумаченко Євгенію (4 - А клас) - ІІ місце, вчитель Рева С.М.; Попач Василину ( 5 - А клас) - І місце, вчитель Малага А.Ю.; Гриценко Софію (6 - Б клас) - І місце, Мотуз Анну (6 - А клас) - ІІ місце, Пасічник Аліну (10 - А клас) - І місце, вчитель Толмач Н.І.; Совгирю Анну (7 - А клас) - І місце, Кулинич Анну ( 7 - А клас) - ІІІ місце, Армінен Карину (9 - А клас) - І місце, вчитель Гаврилюк І.К.

- з географії: Бірчина Владислава (8-В клас) - І місце, Бугрімову Анну (8-Б клас) - ІІ місце, Чайку Вікторію (9-А клас) - І місце, Мартинюк Дар'ю (10-Б клас) - І місце, Ілляшова Іллю (11-Б клас) - І місце, Безуглу Світлану (11-Б клас) - ІІ місце, вчитель Ковальчук М.М.; Вахніченка Дмитра (10-А клас) - ІІ місце, вчитель Тарасова І.А.;

- з інформаційних технологій: Тупоту Артема (7-А клас) - ІІ місце, Василенко Злату (8-А клас) - ІІІ місце, Шепеленка Дмитра т(9-А клас) - ІІІ місце, Коваленка Едуарда (10-А клас) - І місце, Семенюк Мирославу (10-Б клас) - ІІ місце, Мартинюк Дар'ю (10-Б клас) - ІІІ місце, Паламарюка Максима (11-Б клас) - І місце, Волощука Федора (11-А клас) - ІІІ місце, вчитель Карявка С.С.; Циганенко Анну (9-А клас) - І місце, вчитель Заворітня К.В.

- з хімії: Котяш Вікторію (7 Б клас) - І місце, вчитель Коваль Р.М.; Іващенко Ангеліну (7-А клас) - ІІІ місце, Нетесаного Владислава (9-А клас) - ІІ місце, Скопця Макара (9-А клас) - ІІІ місце, вчитель Дорошенко Л.М.;

- з інформатики: Коваленка Едуарда (10-А клас) - І місце, Паламарюка Максима ( 11-Б клас) - І місце, вчитель Карявка С.С.;

- з біології: Карпенко Катерину (8-Б клас) - І місце, Василенко Злату (8-А клас) - ІІ ісце, Микитенка Юрія (10 - А клас) - ІІІ місце, Прохача Івана (10-А клас) - ІІІ місце, Коваль Анастасію (11-А клас) - І місце, Гнебеденко Богдану ( 11-А клас) - ІІІ місце, вчитель Бондаренко Е.Е.

;- з трудового навчання: Михайлюк Ірину (8-А клас) - ІІ місце, Армінен Карину (9-А клас) - І місце, вчитель Карабут К.А.;

- з екології: Гончарову Любов (11-А клас) - І місце, вчитель Тарасова І.А.;

- з правознавства: Ліщишину Дар'ю (9-В клас) - ІІІ місце, Мартинюк Дар'ю (10-А клас) - І місце, Олійник Єлизавету (10-А клас) - ІІІ місце, Гнебеденко Богдану (11-А клас) - І місце, Коваль Анастасію (11-А клас) - ІІІ місце, вчитель Триняк Т.В.

- з англійської мови: Бугрімову Анну (8-Б клас) - І місце, Василенко Злату (8-А клас) - ІІ місце, Карпенко Катерину (8-Б клас) - ІІІ місце, Дикалова Володимира (8-А клас) - ІІІ місце, вчитель Антипець Т.В.; Синяговську Мирославу (9-А клас) - ІІІ місце, вчитель Москалець Л.І.; Олійник Єлизавету (10-А клас) - І місце, вчитель Козельчук М.М.; Вітряк Поліну (9-В клас) - ІІ місце, Будько Ольгу (10-Б клас) - ІІІ місце, Барабана Назара (11-Б клас) - ІІ місце, Гребенюка Андрія (11-Б клас) - ІІІ місце, вчитель Шеремет Т.В.

- з економіки: Берегову Дар'я (11-Б клас) - І місце, Гончарову Любов (11-А клас) - ІІ місце, вчитель Триняк Т.В.

- з астрономії: Коваленка Едуарда (10 -А клас) - І місце, Горгуля Тимура (10-А клас) - ІІІ місце, Паламарюка Максима (11-Б клас) - І місце, Барабана Назара (11-Б клас) - ІІ місце, Ілляшова Іллю (11-Б клас) - ІІІ місце, вчитель Ласкурик П.В.;

Вітаємо переможців!

13 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ (програмування) ТА НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ПЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:
З ІНФОРМАТИКИ:

КОВАЛЕНКО ЕДУАРД (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ВАХНІЧЕНКО ДМИТРО (8-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, ПАЛАМАРЮК МАКСИМ (9-Б КЛАС) - І МІСЦЕ, ЗЕНЧЕНКО ЄВГЕНІЙ (10-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ЛАСКУРИК ДМИТРО (11-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, РЕШЕТНИК ВІТАЛІЙ (11-Б КЛАС) - І МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ КАРЯВКА С.С.

З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ:

БУДЬКО ОЛЬГА (8-Б КЛАС) - І МІСЦЕ, КОВАЛЬ ВАЛЕРІЯ (8-Б КЛАС) - ІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ ЖЕРНОВА Т.М.

12 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ (4-Х КЛАСІВ, 6-11 КЛАСІВ)

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

МАЛІК МИХАЙЛО (4-А КЛАС) - І МІСЦЕ, АЛЄЙНІК БОГДАН (4-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ УДОВИЧЕНКО О.Л.

ДИКАЛОВ ВОЛОДИМИР (6-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ЛИСЕНКО ВЛАДИСЛАВ (6-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, КОВАЛЕНКО ЕДУАРД (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ПАСІЧНИК АЛІНА (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ, ВАХНІЧЕНКО ДМИТРО (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ, БОЙЧЕНКО АНАСТАСІЯ (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ БУРЛАЧЕНКО О.В.

ШЕПЕЛЕНКО ДМИТРО (7-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, ПАЛАМАРЮК МАКСИМ (9-Б КЛАС) - І МІСЦЕ, ІЛЛЯШОВ ІЛЛЯ (9-Б КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, БАРАБАН НАЗАР (9-Б КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ ЧУМАЧЕНКО С.В.

ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР (10-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ЗЕНЧЕНКО ЄВГЕНІЙ (10-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ, ЖДАНЮК МИКОЛА (10-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ ОЛІЙНИК Т.М.

ЛАСКУРИК ДМИТРО (11-А КЛАС) - І МІСЦЕ, ВІТРЯК ОЛЕНА (11-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ - ВЧИТЕЛЬ БУРЛАЧЕНКО Т.М.

5 ЛИСТОПАДА ВІДБУЛИСЯ РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, БІОЛОГІЇ І ПРИРОДОЗНАВСТВА.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:
З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ:

ГРЕБЕНЮК АЛЬОНА (7-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ГАВРИЛЮК І.К.)

ПАСІЧНИК АЛІНА (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ТОЛМАЧ Н.І.)

ХИЛЬЧЕНКО МАРГАРИТА (10-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ КРАЙНЄВА Н.В.)

БОГАЩЕНКО АНАСТАСІЯ (11-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ТОЛМАЧ Н.І.)

СІДЕНКО ЯНА (11-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ ТОЛМАЧ Н.І.)

З БІОЛОГІЇ:

КОВАЛЕНКО ЕДУАРД (8-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

ОЛІЙНИК ЄЛИЗАВЕТА (8-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

БЕЗУГЛА СВІТЛАНА (9-Б КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

ГНЕБЕДЕНКО БОГДАНА (9-А КЛАС) - ІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДР (10-А КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДАРЕНКО Е.Е.)

КУРИЛО ВІТАЛІЙ (11-А КЛАС) - ІІІ МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ КОВАЛЬ Р.М.)

З ПРИРОДОЗНАВСТВА:

МОТУЗ АННА (4-Б КЛАС) - І МІСЦЕ (ВЧИТЕЛЬ БОНДЮК Н.Г.)

Кiлькiсть переглядiв: 927

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.