Підписатися на RSS

Дистанційне навчання

/Files/images/distantsyna_osvta/69-799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9-1.jpg

Дистанцiйне навчання—це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю вчителів та учнів на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мереж.

ПОЛОЖЕННЯ про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти у КЗ «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти – гімназія І-ІІІ ступенів № 3 Долинської міської ради» >>>>>
РІШЕННЯ про Про перейменування Комунального закладу «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти-гімназія І-ІІІ ступенів № 3 Долинської міської ради» від 12 серпня 2022 року >>>>>
САНІТАРНИЙ РЕГЛАМЕНТ для закладів загальної середньої освіти>>>>>

Дистанційне навчання у закладі проводиться відповідно до розкладу закладу на 2022-2023 н.р.

/Files/images/2022-2023_nr/Розклад дзвінків.jpg

/Files/images/2020-2021/6363.jpg

/Files/images/2020-2021/3636.jpg

Для надання якісних освітніх послуг під час дистанційної (змішаної) форми навчання в умовах карантину та створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу, учасники освітнього процесу нашого закладу (педагоги, учні, батьки) перейшли на використання пакета хмарних сервісів Google Suite for Education. Збереження даних користувача відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будь який час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі».

/Files/images/distantsyna_osvta/Google-Classroom.jpg

Створено корпоративний акаунт у G Suite for Education від компанії Google. Корпоративний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме:

Google Drive – необмежене хмарне файлове сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів.

Google Docs, Sheets, Slides, Forms - для створення та редагування файлів в хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу.

Gmail - для листування.

Google Calendar - для розкладу.

Google Meet – для проведення відео-конференцій.

Google Чат – для онлайн спілкування.

До віртуального курсу дисциплін викладач має можливість прикріпити навчальні матеріали у вигляді різних типів файлів (відео на YouTube, файли на Google Drive).

Доступ до сервісу Google Classroom здійснюється через браузер або через мобільні додатки на Android чи iOS за допомогою корпоративного акаунту.

Google Classroom - хмаро орієнтована платформа, організована спеціально для навчання, доступний для всіх власників особистого облікового запису Google.

У цьому сервісі можна:

  1. Створювати навчальні курси.
  2. Ділитися освітніми матеріалами.
  3. Створювати завдання.
  4. Перевіряти рівень засвоєння знань і відслідковувати прогрес успішності кожного.
  5. Сервіс цікавий широким набором інструментів для роботи – відео, зображення, симулятори.

Щоразу при додаванні нового завдання, учням автоматично приходить повідомлення на електронну адресу. Також всі оновлення і коментарі інших учасників відображуються у стрічці новин у вкладці «Потік». Після відкриття умов завдання перед учнем відкривається вікно, в якому він може додати коментар, виконати завдання, додати прикріплення, а також надати статус роботі (наприклад, відмітити як виконану). Усі створені роботи автоматично відправляються викладачу, при цьому зберігаються на Google Диску як у викладача, так і в учня. Усі призначені та виконані завдання, кожен учень може відслідковувати у календарі або на сторінці «Список справ». Це особливо зручно під час проектної роботи, коли кожний учасник команди має індивідуальне завдання.

https://support.google.com/edu/classroom/?hl=ru&ref_topic=6020278&visit_id=637212837535188186-2227584495&rd=1#topic=

Як користуватись Google Classroom з комп'ютера. Відео для учнів>>>>>

Як користуватись Google Classroom з комп'ютера. Відео для учнів

Коротке відео як встановити мобільний додаток Google Classroom, приєднатися до класу, переглянути матеріал, вкласти фото як відповідь, або змінити відповідь на завдання>>>>>

Google Classroom для учнів

/Files/images/distantsyna_osvta/164923890_10160882406952166_6747212761896935037_n.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 570

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.