/Files/images/olynik_tm/DSC_0102.JPG

Переможці районної олімпіади з математики - Скопець Макар (6А клас), Шепеленко Дмитро (6А клас), Гребенюк Альона (6А клас), Вахніченко Дмитро (7А клас), Коваленко Едуард (7А клас), Пасічник Аліна (7А клас), Бойченко Анастасія (7А клас), Барабан Назар (8Б клас), Паламарюк Максим (8Б клас), Пісарєв Тимур (8Б клас), Зенченко Євгеній (9А клас), Шевченко Олександр (9А клас), Колєснік Олена (9А клас), Жданюк Микола (9А клас), Ласкурик Дмитро (10А клас), Коваленко Олег (10А клас), Вітряк Олена (10А клас), Курінський Ярослав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0100.JPG

Переможці районної олімпіади з фізики - Вахніченко Дмитро (7А клас), Коваленко Едуард (7А клас), Барабан Назар (8Б клас), Зенченко Євгеній (9А клас), Шевченко Олександр (9А клас), Горьова Анастасія (9А клас), Ласкурик Дмитро (10А клас), Коваленко Олег (10А клас), Курило Віталій (10А клас), Курінський Ярослав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0130.JPG

Переможці районної олшімпади з англійської мови - Жмурко Данило (8В клас), Барабан Назар (8Б клас), Гребенюк Андрій (8Б клас), Салтан Катерина (8Б клас), Шовкопляс Варвара (9А клас), Грищенко Анастасія (9А клас), Вітряк Олена (10А клас), Шевченко Ярослава (10А клас), Сатіянц Діана (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0095.JPG

Переможці районної олімпіади з астрономії - Ласкурик Дмитро (10А клас), Курило Віталій (10А клас), Курінський Ярослав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0138.JPG

Переможці районної олімпіади з української мови та літератури - Пасічник Аліна (7А клас), Будько Ольга (7Б клас), Богащенко Анастасія (10А клас), Червоняща Карина (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0120.JPG

Переможці районних олімпіад та конкурсів серед учнів початкової школи: Василенко Іван (3Б клас) - конкурс знавців української мови імені Петра Яцика; Бадіченко Богдан (4А клас) - математика та природознавство; Кулинич Анна (4В клас) - природознавство

/Files/images/olynik_tm/DSC_0125.JPG

Переможці районної олімпіади з біології - Гнебеденко Богдан (8А клас), Безугла Світлана (8Б клас), Шовкопляс Варвара (9А клас), Жданюк Микола (9А клас), Курило Віталій (10А клас), Курінський Ярослав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0126.JPG

Переможці районної олімпіади з історії - Коваль Анастасія (8А клас), Шуба Володимир (9А клас), Місяйло Марія (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0128.JPG

Переможці районної олімпіади з хімії - Шуба Володимир (9А клас), Курило Віталій (10А клас), Курінський Ярослав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0123.JPG

Переможці районної олімпіади з географії - Ілляшов Ілля (8Б клас), Безугла Світлана (8Б клас), Колісник Максим (8А клас), Гончарова Любов (8А клас), Колєснік Олена (9А клас), Жданюк Микола (9А клас), Курінський Ярослав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0118.JPG

Переможці районного етапу конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика - Бугрімова Анна (5Б клас), Соколовська Владислава (5Б клас), Дикалов Володимир (5А клас), Гребенюк Альона (6А клас), Армінен Карина (6А клас), Пасічник Аліна (7А клас), Салтан Катерина (8Б клас), Сіденко Яна (10А клас), Богащенко Анастасія (10А клас), Червоняща Карина (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0116.JPG

Переможці районного етапу конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Соколовська Владислава (5Б клас), Гребенюк Альона (6А клас), Ніколенко Мілан (7А клас), Пасічник Аліна (7А клас), Барабан Назар (8Б клас), Арапова Яна (9А клас), Богащенко Анастасія (10А клас), Сіденко Яна (10А клас), Місяйло Марія (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0136.JPG

Переможці районного конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт - Вахніченко Дмитро (7А клас), Рева Олександр (7Б клас), Паламарюк Максим (8Б клас), Зенченко Євгеній (9А клас), Колєснік Олена (9А клас), Шевченко Олександр (9А клас), Дорошенко Анастасія (9А клас), Шовкопляс Варвара (9А клас), Вітряк Олена (10А клас), Богащенко Анастасія (10А клас), Сіденко Яна (10А клас), Поправка Ольга (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0134.JPG

Переможці районних олімпіад з інформатики та ІКТ - Паламарюк Максим (8Б клас), Цішевський Богдан (9А клас), Антоненко Гліб (11А клас), Зенченко Євгеній (9А клас), Кравченко Владислав (11А клас), Жир Ростислав (11А клас)

/Files/images/olynik_tm/DSC_0132.JPG

Переможці районних олімпіад з екології - Сіденко Яна (10А клас), Поправка Ольга (11А клас); з економіки - Місяйло Марія (11А клас); з правознавства - Арапова Яна (9А клас), Колєснік Олена (9А клас), Червоняща Карина (11А клас)
Кiлькiсть переглядiв: 427

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.