РОЗКЛАД РОБОТИ ФАКУЛЬТАТИВІВ ТА КУРСІВ ЗА ВИБОРОМ НА 2016-2017 Н.Р.

Назва факультативу Вчитель Клас День тижня Час проведення
1 Психологія за програмою «Рівний рівному» Ніколенко Н.І. 5-Г Понеділок 6 урок
5-А Середа 6 урок
5-Б Середа 5 урок
5-В Понеділок 5 урок
2 Етика Козова В.О. 6-В Понеділок 6 урок
5-В Понеділок 1 урок
3 Розв’язуємо текстові задачі Устенко Л.В. 5-А П’ятниця 0 урок
4 Розв’язуємо текстові задачі Бурлаченко О.В. 6-А П’ятниця 0 урок
5 Молодь за європейський вибір Козельчук М.М. 8-А, Б,В Середа 0 урок
6 Модуль числа. Розв’язуємо задачі з параметрами Бурлаченко Т.М. 9-А Середа 0 урок
7 Навчання ситуативного спілкування Шеремет Т.В. 8-Б Четвер 7 урок
8 Захисти себе від ВІЛ Ніколенко Н.І. 10-Б Середа 0 урок
9 Гіди-перекладачі Антіпець Т.В. 6-Б Вівторок 0 урок
10 Фізика Ласкурик П.В. 7-А,Б,В Середа 0 урок
11 Практикум з правопису Крайнєва Н.В. 9-В,Б Середа 0 урок
12 Фізика. Експериментальне вивчення Ласкурик П.В. 9-А,Б П’ятниця 6 урок
13 Фізика дивовижного Ласкурик П.В. 6-А П’ятниця 0 урок
14 Математичний калейдоскоп Устенко Л.В. 5-А Середа 0 урок
15 Хоровий спів Сафронова Т.В. 5-Г Вівторок 6 урок
6-В Вівторок 8 урок
16 Історія Козова В.О. 8-В П’ятниця 0 урок

Графік занятьгуртків та секцій НТШ ЦДЮТ, які працюють на базі КЗ "НВК "Долинська гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради" на 2015-2016 Н.Р.

ПІБ керівника гуртка Назва гуртка ПОНЕДІЛОК ВІВТОРОК СЕРЕДА ЧЕТВЕР П’ЯТНИЦЯ СУБОТА
Бельська Вікторія Анатоліївна «Чарівний клубок», «В’язання на спицях» 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15
Гніда Аліна Олександрівна «Квілінг», «Паперове диво» 12.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 12.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15
Реп’яшник Людмила Ананіївна Вокальний «Горицвіт» 12.45-14.45 12.00-14.00 12.00-14.00
Леонтьєва Інна Василівна «Бісероплетіння» 13.15-16.15 13.15-16.15 13.15-16.15
Корнієнко Росіта Миколаївна «Жива скарбниця 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15 13.15-15.15 15.15-17.15
«Природничі фантазії» 12.15-14.15 14.15-17.15 12.15-14.15 14.15-17.15
ГрищенкоМикола Васильович Фізкультурно-оздоровчий 16.00-19.00 16.00-19.00
Бурлаченко Олександр Васильович Секція НТШ «Математика» 14.20-16.20 11.00-13.00
Дорошенко Лариса Миколаївна Секція НТШ «Хімія» 14.20-16.20 8.30-10.30
Толмач Наталія Іванівна Секція НТШ «Українська мова» 15.10-17.10 15.10-17.10
Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.